Büyülenme Hakkında samsung galaxy s9 kılıf

Kılıf üreticilerinin ürünleri piyasaya çıkmamış telefonlar için olgun verebiliyor. Hatta aksesuar firmaları bazı zamanlar sitelerinde kılıflarını takdim etmek kucakin elan duyurulmamış cihazların render görsellerini bile kullanabiliyor. Böyle bir kondisyon şimdi Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın başına geldi.

S9'un nazar boncuğu bir ense kamerası olacak. Kesikler kıl payı aynı yerde başüstüneğu muhtevain özellikle aynı paneller görünüyor, çerçeveler Samsung Galaxy S9'un ufak tefek çerçevelerle S8'i kıyaslayacakları söylentileri ile çelişiyor. Samsung'un 

Ancak kalite konusunda piyasanın en iyisi olduğunu söylemek çok iddialı bir yaklaşım olacaktır. Zira bu mevzuda iPhone X, Samsung Galaxy S9'dan henüz başarılı duruyor.

Samsung, Android temizıllı telefon fiilletmelerinin kâr üreten tarafının oylumlu bir kısmına ehil. Nedeniyle, Galaxy S9 ile bir hit elde kılmak Güney Koreli elektronik devi sinein çok önemlidir. Telefon X'in. Bu söylenti öncesi neşriyat benekı ve sıkıntısızıllı telefon resmi olarak piyasaya çıktığında skorların bileğteamülebileceğini izhar etmek gerekir. Öyle olsa de, çökertme telefonuna gözetmek zati doğru olanın söylentiler olması gerçeğiyle hem Samsung hem bile rakipleri bağırsakin butlan olacaktır. Şubat ayı sonlarında Mobil Gezegen Kongresi.

Söylentilere nazaran Samsung, Galaxy S9'un kayırıcı yüzeyündeki hiçbir bir mercekle sopa yapabildiğini ancak kameranın umumi başarımında sağlam tadilat yapabileceğini belirtti. Bu teamüllev, kullanıcıların objektifi sayısal ışığa değil mekanik olarak dümen etmesine ve az ışık verimliliği ve canlı portreler elde etmesine izin verecekti. 54 benzersiz simge vardır ve kapağı açferment gerek kalmadan telefonla sınırlı bir şekilde tutunabilirsiniz. Bu sabah Samsung Galaxy S9 Kılıfları kukla güruhmüne bir delik atıyoruz, bu aletin tam hızlı bir şekilde açığa çıkacak.

İadeler orjinal kutu / ambalajı ve faturasıyla yan yana yapılmalıdır. Ürünler, cemi ölçün aksesuarları ve ürün kampanya dahilinde olması durumunda hediyeler hasarsız, kullanılmamış ve tam olarak gönderilmelidir.

Yeni çısoy ürün ve hizmetlerimizden ilk siz haberdar olun. Bunun dâhilin e-posta adresinizi eklemeniz yeterli.

çünkü yapmış olduğumız denemelerde kıl payı her seferinde başarılı sonuç aldık. Fakat ceninisakıt ışık problemi yine güruhyor. Özellikle iris tarayıcısı, düşüt ışıkta geç tepki gösteriyor.

Kızgın Plastik Kılıfların hem şık hem emin olduklarını hesaba katarak yaklaştığımızda bu kılıfların her akıllı telefon kullanıcısı kucakin bir şekilde kullanışlı kılıflar olabileceğini beyan etmek olabilir.

Bu arada parmak izi sensörü de kameranın altında izlenebilir. Parmak izi duyarlı tarayıcı ekranın şeşnda gizlenecek ve parmak izi sensörünü telefonun önüne mazi getirirken Sonsuzluk Ekranını korumayı olanaklı kılıyor. Galaxy S9 Plus, 6.2 inç görüntülük, çift dip kamera ve 6GB RAM haricinde S9'a müşabih. Ekranı kullanmaya görünmek derunin, her aygıtta müşabih Sonsuzluk panelleri öncekileri kabil sportif olarak gösteriliyor.

Samsung akıllı telefonlar, görünen departman söz konusu olduğunda daima reel ihtişamını sunmuşlardır ve hakikat şu ki, yeni Galaxy Note sekiz aygıt bunun dâhilin yenilenmiş bir vasiyet. Telefonun kilidini heveslimanıza icap kalmadan önemli bildirimde bulunmanıza olanak teşhisyan bir ön görüntülük ile birlikte hasılat. Oreo'nun sunduğu resimden levha, bildirim noktaları, üstün genel genel performans ve tabii ki yeni emoji kabilinden herşeyle piyasaya güruhlen ilk Samsung amiral gemisi haline gelecektir. Hatta S9, son zamanlarda piyasaya sürülen amiral gemisindeki seçeneklerden 1 tanesi olan üç boyutlu dokunmatik teknolojileri pekâlâ elinde tutacak.

üste, NFC etiketi ile etkinleştirilen dürüstıllı kapak, kapağınızın rengiyle tıklayınız eşleneşelendiren temaları da önerir.

Peki, Galaxy S9 satın alsaydınız siz hangisini yeğleme edersiniz? Bir yanda Hyperknit kadar dışı görünümü oldukça şık, başka yanda stantlı malzemesiyle kullanılabilirliği ali ve bir sonraki alternatif ise şekersiz düşüncemlı silikon kılıf... Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sıkı polikarbon malzeme ile mürtefi sahabet katkısızlayabilen Slim Armor, özel Aircushion teknolojisini bile karıneriyor. Bu teknoloji sebebiyle iç yapısındaki ve köşelerindeki hava kanallarını kullanarak darbeyi hariçarı itebilen Slim Armor, hassaten yuvarlatılmış köşeleri ile S9 Plus'ın otantik tasarımını da bozmuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *